Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Пропонуємо придбати якісний культиватор КГШ-4 з катком і пружинами

  • Вид: культиваторы
  • Місце розташування: Суми і область
  • Дата розміщення: 13 сер
Пропонуємо придбати якісний культиватор КГШ-4 з катком і пружинами, культиватор КГШ-4 з пружинами, суцільний культиватор КГШ-4 купити в Україні. Гарантована якісна обробка грунту культиватором, надійність конструкції, простота в обслуговуванні і наладці, висока продуктивність, помірні ціни на культиватор і якісні зношуються робочі органи з високим ресурсом експлуатації - запорука своєчасного проведення необхідних робіт з найвищою якістю і найкращим результатом.Широкозахватные культиваторы от производителя с гарантией КГШ, культиватор с катком и пружинами КГШ-4, культиватор с катком и пружинами КГШ-8.4, культиватор с катком и пружинами КГШ-12, культиватор с пружинами КГШ-4, сплошной культиватор КГШ8.4, купить культиватор с катком КГШ-8.4. цена култиватора с катком и пружинами КГШ, культиватор кгш 7 9, Культиватор КГШ-4 с пружинами и катком.
 Необхідна потужність трактора залежить від умов експлуатації і може коливатися в межах 18 ÷ 24 л / с на 1 метр захоплення.
 Запорукою надійності культиватора є його рама, що складається з трьох секцій - центральної і двох крил. Всі несучі елементи рами виконані з міцних профільних труб високої жорсткості. Крила шарнірно з'єднані з центральною рамою і переводяться в транспортне положення двома гідроциліндрами, які забезпечують поворот крил на 110 ?. При цьому центра ваги крил зміщуються до центру тяжкості середньої рами, що при досить широкій колісній базі визначає високу стійкість культиватора при переїздах по пересіченій місцевості.
 Культиватор виконаний по напівпричіпної схемою і агрегатується з трактором за допомогою регульованого по висоті довгого тягово-зчіпного пристрою високої жорсткості, що дозволяє мінімізувати вплив зміщення точки причепа під час руху трактора, а також істотно підвищує маневреність агрегату «трактор-культиватор» при розворотах.
  А ТАКОЖ В НАЯВНОСТІ ВЕЛИКИЙ ВИБІР СІЛЬГОСПТЕХНІКИ З ДОБРИМИ ЦІНАМИ ДЛЯ ВАС !!! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ! ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ! Форма розрахунку -готівковий або Безгот. З ПДВ! ДОСТАВКА У ВСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ!